YRITYSTIEDOT

Bar Ihku ravintolat ovat osa vuonna 2009 perustettua Tunturiviihde Oy:tä ja vuonna 2017 perustettua IHKU Helsinki Oy:tä. Ihkujen lisäksi joukkoon kuuluu brittihenkinen Pub Old Mates Levillä ja Tampereella. Pääosassa ovat yökerhot ja karaokebaarit.


Osoitteet

Toimipaikkojen yhteystiedot täältä.

Hallinto

Tunturiviihde Oy
Torikatu 22, 90100 Oulu
Y-tunnus 2362621-7

IHKU Helsinki Oy
Torikatu 22, 90100 Oulu
Y-tunnus 2862290-1


Laskutustiedot


Yritysten nimet linkkejä laskutustietoihin. HUOM! Laskutustiedot päivitetty 1.10.2021.

Huomioittehan, että käytätte eri laskutustietoja laskuttaessanne eri yksiköitä.

Ihku Helsinki Oy - Bar Ihku Helsinki

Tunturiviihde Oy - Bar Ihku Tampere/ Oulu/ Ruka/ Levi, Old Mates Levi sekä hallinto - merkitse aina yksikkö ja/ tai tilannut henkilö laskun tietoihin

Vanhat Toverit Oy - Old Mates Tampere



Toimitusjohtaja/ yrittäjä Tomi Keisala | tomi.keisala@barihku.fi
Liiketoimintajohtaja Sari-Anna Leppänen | sari-anna.leppanen@barihku.fi | 0415477853
Operatiivinen johtaja Juuso Uusitalo | juuso.uusitalo@barihku.fi | 0408467689
Markkinointisuunnittelija Marcus Merkl | marcus.merkl@barihku.fi | 0407035477

Ihku Helsinki ravintolapäällikkö Teija Halme | teija.halme@barihku.fi
Ihku Tampere ravintolapäällikkö Jussi Leppänen | jussi.leppanen@barihku.fi
Ihku Ruka ravintolapäällikkö Marina Jamgourova | marina.jamgourova@barihku.fi
Ihku Oulu ravintolapäällikkö Kristiina Haataja | kristiina.haataja@barihku.fi
Ihku Levi ravintolapäällikkö Nina Riski | nina.riski@barihku.fi