YRITYSTIEDOT

Bar Ihku ravintolat ovat osa vuonna 2009 perustettua Tunturiviihde Oy:tä ja vuonna 2017 perustettua IHKU Helsinki Oy:tä. Ihkujen lisäksi joukkoon kuuluu brittihenkinen Pub Old Mates ja yökerho sekä catering Frendi Levillä. Pääosassa ovat yökerhot ja karaokebaarit.


Osoitteet

Toimipaikkojen yhteystiedot täältä.

Hallinto

Tunturiviihde Oy
Torikatu 22, 90100 Oulu
Y-tunnus 2362621-7

IHKU Helsinki Oy
Torikatu 22, 90100 Oulu
Y-tunnus 2862290-1


Laskutustiedot



Alla linkit laskutustietoihin. HUOM! Laskutustiedot päivitetty 4.2.2020.

Tunturiviihde Oy – HUOM! Aina laskuun viite mikä toimipaikka (Ihku Levi, Ihku Oulu, Ihku Tampere, Ihku Jyväskylä, Old Mates, Frendi). Artistien osalta myös mainintana esiintyjä ja keikkapäivä.

IHKU Helsinki Oy – Artistien osalta myös mainintana esiintyjä ja keikkapäivä.


Toimitusjohtaja/ yrittäjä Tomi Keisala | tomi.keisala@ihkubar.fi
Operatiivinen johtaja Janne Nissinen | janne.nissinen@ihkubar.fi
Ravintolatoimenjohtaja Sari-Anna Leppänen | sarianna.leppanen@ihkubar.fi
Markkinointipäällikkö Maria Olin-Bolin | maria.olinbolin@ihkubar.fi

Ihku Helsinki ravintolapäällikkö Antti Rita-Luopa | antti.rita-luopa@ihkubar.fi
Ihku Tampere ravintolapäällikkö Juuso Uusitalo | juuso.uusitalo@ihkubar.fi
Ihku Jyväskylä ravintolapäällikkö xx | xx
Ihku Oulu ravintolapäällikkö Kristiina Haataja | kristiina.haataja@ihkubar.fi
Ihku Levi ravintolapäällikkö Nina Riski | nina.riski@ihkubar.fi